Vaši dolgovi, naša skrb.

Pokličite nas na 051 421 701

ŽELITE, DA VAS POKLIČEMO MI?

Sporočite nam vašo številko

Storitve za stečajne upravitelje

Potrebujete pomoč pri vodenju stečajnih postopkov?

Pomoč stečajnim upraviteljem v postopkih zaradi insolventnosti

Zaradi dobrega poznavanja insolvenčnega prava svetujemo in nudimo pomoč tudi upraviteljem v postopkih zaradi insolventnosti, in sicer tako, da vam priskočimo na pomoč pri upravljanju premoženja stečajnega dolžnika in nudimo celovito pomoč na področju stečajev:

  • pomoč in svetovanje upraviteljem pri vseh fazah insolvenčnih postopkov ter izdelava predlogov za sodišča;
  • vodenje in svetovanje na področju računovodstva za insolvenčne postopke, celovite računovodske storitve - izdelava računovodskih izkazov;
  • organizacija in izvedba preizkusa terjatev, izdelava načrtov poplačil ločitvenih, prednostnih in navadnih upnikov;
  • organizacija in izvedba ugotavljanja premoženja v insolvenčnih postopkih (primopredaje, popis stečajne mase);
  • organizacija in izvedba prodaje premoženja v stečajnih postopkih, skupaj z vodenjem dražb oz. zbiranjem ponudb;
  • ostale storitve z insolvenčnega področja po naročilu stranke.

Potrebujete administrativno pomoč pri vodenju stečajnih postopkov?


Seznam stečajnih upraviteljev

Stečajne storitve Alenka Krivec Nabernik, s.p.

Alenka Krivec Nabernik
Prešernova ulica 52
2380 Slovenj Gradec
tel: 02 82 20 163
e-mail: alenka.knabernik@gmail.com

Andrej Brezavšček, upravitelj v postopkih zaradi insolventnosti, s.p.

Andrej Brezavšček
Cankarjeva cesta 4
1000 Ljubljana
tel: 01 29 27 000
e-mail: upravitelj@odv-bgo.com

Andrej Perdan s.p.

Andrej Perdan
Celovška cesta 150
1000 Ljubljana
tel: 01 510 76 60
e-mail: andrej.perdan@atarus.si

Anja Jandrok - odvetnica

Anja Jandrok
Cigaletova ulica 7
1000 Ljubljana
e-mail: anja@jandrok.com

Antima, storitve d.o.o.

Robert Biček
Ulica aktivistov 2
1000 Ljubljana
e-mail: robert.bicek@antima.si

Benjamin Pačnik s.p.

Benjamin Pačnik
Koroška cesta 74
2000 Maribor
e-mail: pisarna.pacnik@gmail.com

Romana Kruhar Puc
Lesno Brdo 27a
1360 Vrhnika
tel: 01 542 18 71
GSM: 041 600 920
e-mail: romana.kruhar@siol.net

Vera Zavrl
Ulica Bruna Gobca 5
2000 Maribor
tel: 041 672 439
e-mail: vera.zavrl@siol.net

Jože Flegar
Boračeva 50
9252 Radenci
tel: 041 873 092
e-mail: joze.flegar@gmail.com

Miroslav Jakša
Iška vas 82
1292 Ig
tel: 01 5421 260
e-mail: miro.jaksa@interluxtrade.si

Maksimiljan Gale
Kropova 10
1000 Ljubljana
e-mail: gmaksimilijan@siol.net

Harald Karner
Partizanska cesta 33
3000 Celje
tel: 03 587 61 57
GSM: 031 633 231
e-mail: harald.karner@siol.net

Ignac Marinič
Trg Leona Štuklja 5/II
2000 Maribor
GSM: 040 895 906
e-mail: fissim@amis.net

Insolvenčna pisarna, Boris Kastivnik s.p.

Boris Kastivnik
Navrški vrh 3c
2390 Ravne na Koroškem
GSM: 031 314 020
e-mail: bokas@siol.net

Marija Magdalena Šantl
Peričeva 35
1000 Ljubljana
e-mail: majda.santl@gmail.com

Aleksandra Kaučič Klanjšek
Confidentijeva 2
2351 Kamnica
e-mail: K2@triera.net

Milorad Vidović
Veščica 6a
9000 Murska sobota
tel: 02 522 12 30
e-mail: milorad.vidovic@telemach.net

Štefan Ščap
Ulica ob progi 53
9000 Murska sobota
tel: 02 534 99 50
GSM: 041 797 081
e-mail: stefan.scap@siol.net

Marina Marinc Pilej s.p.

Marina Marinc Pilej
Vojkova cesta 65
1000 Ljubljana
tel: 01 534 25 37
GSM: 041 623 630
e-mail: marina.pilej@3mdoo.si

Marko Butinar - odvetnik

Marko Butinar
Verdijeva ulica 7
6000 Koper
GSM: 041 349 904
e-mail: marko.butinar@yahoo.com

Martin Sreš
Prisojna cesta 27
9252 Radenci
e-mail: martin.sres@siol.net

Aheron, Silvo Zorec s.p.

Silvo Zorec
Glavni trg 17b
2000 Maribor
tel: 02 252 74 06
e-mail: silvo.zorec@triera.net

Aleš Velkaverh, upravitelj insolvenčnih postopkov s.p.

Aleš Velkaverh
Ferrarska 12
6000 Koper
tel: 05 63 09 222
e-mail: ales.velkaverh@adv-velkaverh.si

Aljoša Markovič s.p.

Aljoša Markovič
Ljubljanska cesta 83
1230 Domžale
GSM: 040 350 547
e-mail: aljosa.markovic@gmail.com

Biro Rupel, Ljubljana d.o.o.

Tatjana Rupel
Pod hribom 51
1000 Ljubljana
tel: 01 515 35 71
GSM: 031 553 605
e-mail: biro.rupel.ljubljana@siol.net

Blaž Poljanšek s.p.

Blaž Poljanšek
Krpanova ulica 9
6000 Koper
tel: 05 627 84 46
e-mail: blaz.poljansek@siol.net

Insol, poslovno svetovanje, Igor Bončina s.p.

Igor Bončina
Valjhunova ulica 11
1000 Ljubljana
tel: 01 430 66 40
GSM: 051 383 600
e-mail: insol@iboncina.si

Insolvenčna pisarna, Angelika Lukačić, s.p.

Angelika Lukačić
Liminjanska cesta 95a
6320 Portorož
e-mail: lukacic.angelika@gmail.com

Boštjan Pavec s.p.

Boštjan Pavec
Pot na Vovke 9
4207 Cerklje
e-mail: odvetnik@pavec.si

Branko Mavrič s.p.

Branko Mavrič
Partizanska cesta 49
2000 Maribor
GSM: 040 651 345
e-mail: upravitelj.mavric@gmail.com

Darfis, d.o.o.

Gorazd Zemljarič
Maistrova 16
2000 Maribor
tel: 02 25 23 30
e-mail: gorazd.zemljaric@fisk.si

Denis Kostrevc, s.p.

Denis Kostrevc
Štihova ulica 14
1000 Ljubljana
e-mail: denis.kostrevc@gmail.com

Dušan Marin s.p.

Dušan Marin
Jezdarska ulica 3
2000 Maribor
tel: 041 479 679
e-mail: info@volja21.si

Ermina Bajuk s.p.

Ermina Bajuk
Slovenčeva ulica 127
1000 Ljubljana
e-mail: ermina.bajuk@telemach.net

Eudace d.o.o.

Igor Pirc
Verovškova ulica 60a
1000 Ljubljana
GSM: 031 337 392
e-mail: igor@eudace.eu

Upravljanje - Ksenija Toplikar Zorn s.p.

Ksenija Toplikar Zorn
Ulica tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
GSM: 031 626 250
e-mail: finnet.doo@siol.net

Fintim d.o.o

Melita Butara
Mala čolnarska 9b
1000 Ljubljana
tel: 01 520-20-00
e-mail: melita.butara@fintim.si

Insolvenčne storitve, Alenka Gril s.p.

Alenka Gril
Lorbekova ulica 19
2341 Limbuš
tel: 02 613 13 45
GSM: 041 633 023
e-mail: alenka.gril@galbi.si

Rudolf Hramec s.p.

Rudolf Hramec
Plinarniška ulica 4
3000 Celje
tel: 03 428 18 44
GSM: 041 725 011
e-mail: hramec@siol.net

Grega Erman s.p.

Grega Erman
Pregljeva ulica 31
1000 Ljubljana
tel: 01 530 09 20
GSM: 041 619 622
e-mail: grega.erman@bdo.si

Grega Lippai - odvetnik

Grega Lippai
Trdinova ulica 7
1000 Ljubljana
GSM: 031 360 039
e-mail: odvetnik.lippai@gmail.com

Gregor Bele s.p., pravno in poslovno svetovanje

Gregor Bele
Hofbauerjeva ulica 4
3330 Mozirje
e-mail: grega.bele@gmail.com

Gregor Dugar, s.p., pravno svetovanje

Gregor Dugar
Lendavska ulica 23
9000 Murska Sobota
e-mail: gregor.dugar@icloud.com

Hudej d.o.o.

Zvonimir Hudej
Spominska ulica 16
3000 Celje
tel: 03 491 14 85
e-mail: zvone.hudej@siol.net

Tomaž Kos s.p.

Tomaž Kos
Ulica XIV. divizije 14
3000 Celje
tel: 03 427 44 80
GSM: 041 652 185
e-mail: tomaz.kos@siol.net

Jože Podržaj s.p.

Jože Podržaj
Trg komandanta Staneta 13
1000 Ljubljana
GSM: 041 618 300
e-mail: valeur@t-2.net

Katarina Benedik - odvetnica

Katarina Benedik
Dalmatinova ulica 5
1000 Ljubljana
tel: 01 230 76 90
GSM: 041 705 603
e-mail: katarina.benedik@siol.net

Klemen Kmetič - odvetnik

Klemen Kmetič
Slovenska cesta 55b
1000 Ljubljana
e-mail: pisarna.kmetic@gmail.com

Kristijan Anton Kontarščak - odvetnik

Kristijan Anton Kontarščak
Partizanska cesta 32
2000 Maribor
tel: 02 235 25 80
e-mail: upravitelj@odvetnik-kontarscak.si

Lamark, d.o.o.

Marko Drobež
Aljaževa ulica 7
1000 Ljubljana
e-mail: marko@lamark.si

dr. Drago Dubrovski, INS-PRO, s.p.

Drago Dubrovski
Škalce 73
3210 Slovenske Konjice
tel: 03 759 05 40
GSM: 041 704 735
e-mail: linnair@siol.net

Logist d.o.o.

Franc Poglajen
Vrhovci c. XXII/7
1000 Ljubljana
tel: 01 256 71 21
e-mail: franc.poglajen@logist.si

Lucija Klampfer s.p.

Lucija Klampfer
Hektorovičeva ulica 004
2000 Maribor
e-mail: lucija.klampfer@gmail.com

Maček Janko s.p.

Janko Maček
Zvirče 28a
4290 Tržič
tel: 04 595 62 40
GSM: 041 334 085
e-mail: janko.macek.s.p@siol.net

mag. Dragan Manjulov s.p.

Dragan Manjulov
Mlaka 9
4290 Tržič
GSM: 070 130 027
e-mail: dragan.manjulov@telemach.net

Matija Vičar s.p.

Matija Vičar
Polanškova 3
1231 Ljubljana - Črnuče
GSM: 031 386 479
e-mail: matija.vicar@telemach.net

M.B., svetovanje in storitve d.o.o.

Meri Bezjak
Kocljeva ulica 016
9000 Murska sobota
e-mail: meri.bezjak@gmail.com

MD&MD d.o.o., družba za ekonomske in finančne storitve

Martin Drgan
Cesta brigad 5
8000 Novo mesto
tel: 07 334 18 19
e-mail: martin_drgan@t-2.net

Mediana Branko Đorđević, s.p.

Branko Đorđević
Arja vas 1
Petrovče
GSM: 041 749 898
e-mail: djordjevic.branko.sp.mediana@siol.net

Izvedeništvo in upraviteljstvo, Mihael Bakovnik s.p.

Mihael Bakovnik
Hotemaže 3
4205 Preddvor
tel: 04 253 63 20
e-mail: bakovnik@gmail.com

MM-PRO, podjetniško in poslovno svetovanje, Milena Sisinger, s.p.

Milena Sisinger
Zgorja Kungota 12c
2201 Zgornja Kungota
GSM: 041 662 656
e-mail: milena.sisinger@gmail.com

Modracom d.o.o.

Uroš Jutraž
Hodoščkova ulica 3
1000 Ljubljana
GSM: 041 755 370
e-mail: jutrazu@yahoo.com

Mojca Breznik - odvetnica

Mojca Breznik
Dvoržakova ulica 8
1000 Ljubljana
tel: 01 433 71 16
GSM: 041 676 644
e-mail: mojca.breznik@siol.net

Mrvar Sandi s.p.

Sandi Mrvar
Letališka cesta 16
1000 Ljubljana
tel: 01 524 01 20
e-mail: sandi.mrvar@mrvar.si

Nasta Korbun s.p.

Nasta Korbun
Klinetova ulica 6
2000 Maribor
tel: 02 421 50 43
GSM: 051 363 005
e-mail: nasta.korbun@amis.net

Nataša Jeršič s.p.

Nataša Jeršič
Ulica V. prekomorske brigade 4
3000 Celje
e-mail: jersicnatasa@gmail.com

Neos d.o.o.

Damjan Belič
Štefanova 13a
1000 Ljubljana
tel: 01 241 28 70
GSM: 031 669 460
e-mail: damjan.belic@neos.si

Darja Erceg - odvetnica

Darja Erceg
Kolodvorska ulica 7
1000 Ljubljana
tel: 01 232 40 07
GSM: 040 260 337
e-mail: darja.erceg@siol.net

Jožica Vindiš - odvetnica

Jožica Vindiš
Partizanska cesta 32
2000 Maribor
tel: 02 251 33 88
e-mail: odvetnica@vindis.si

Nataša Gibičar - odvetnica

Nataša Gibičar
Slovenska cesta 5
1000 Ljubljana
tel: 01 430 43 55
e-mail: natasa.gibicar@siol.net

Olga Tanko - odvetnica

Olga Tanko
Gorenjska cesta 14
1310 Ribnica
tel: 01 836 11 07
GSM: 031 652 915
e-mail: olga.tanko@tanko-op.si

Simona Goriup - odvetnica

Simona Goriup
Čufarjeva 1
1000 Ljubljana
tel: 01 430 08 18
GSM: 041 764 777
e-mail: simona.goriup@siol.net

Vida Gaberc, s.p.

Vida Gaberc
Šmartinska cesta 10
1000 Ljubljana
tel: 01 434 95 40
GSM: 041 324 644
e-mail: vida.gaberc@siol.net

Odvetniška družba Sibinčič Križanec, Medak o.p. d.o.o

Jan Sibinčič
Dalmatinova ulica 2
1000 Ljubljana
GSM: 041 834 736
e-mail: jan.sibincic@ods.si

Odvetniška družba Sibinčič Križanec, Medak o.p. d.o.o

Jure Medak
Dalmatinova ulica 2
1000 Ljubljana
GSM: 041 775 606
e-mail: jure.medak@kpp.si

Odvetniška pisarna Toš in partnerji, d.o.o.

Andrej Toš
Beethovnova ulica 12
1000 Ljubljana
tel: 01 200 17 60
e-mail: info@tos-op.si

Danica Čuk, s.p.

Danica Čuk
Dunajska cesta 21
1000 Ljubljana
tel: 01 434 96 40
e-mail: d.cuk@cuk plesko.si

Insolvenčna pisarna Štefan Veren s.p.

Štefan Veren
Dunajska cesta 159
1000 Ljubljana
tel: 01 534 41 37
GSM: 041 679 395
e-mail: upravitelj.veren@siol.net

Andrej Krašek - odvetnik

Andrej Krašek
Cigaletova ulica 7
1000 Ljubljana
tel: 0590 79 250
e-mail: info@krasek.com

Andrej Razdrih - odvetnik

Andrej Razdrih
Celovška cesta 30
1000 Ljubljana
tel: 01 430 98 20
GSM: 051 645 560
e-mail: andrej.razdrih@siol.net

Odvetniška pisarna Benigar Tošič d.o.o.

Leon Benigar Tošič
Litijska cesta 45
1000 Ljubljana
GSM: 041 804 358
e-mail: leon.benigar.tosic@hotmail.com

Bernard Tajnšek - odvetnik

Bernard Tajnšek
Ljubljanska cesta 3a
3000 Celje
tel: 03 490 03 28
e-mail: bernard.tajnsek@siol.net

Ladislav Hafner s.p.

Ladislav Hafner
Kersnikova ulica 6
1000 Ljubljana
tel: 01 433 30 36
GSM: 041 686 352
e-mail: odv.cerar-hafner@siol.net

Marta Kalpič Zalar - odvetnica

Marta Kalpič Zalar
Miklošičeva cesta 30
1000 Ljubljana
tel: 01 432 71 46
GSM: 041 748 497
e-mail: marta.zalar@amis.net

Miran Kos s.p.

Miran Kos
Koroška cesta 14
2390 Ravne na Koroškem
tel: 02 822 22 86
e-mail: miran.kos@op-kos.si

Vodenje insolvenčnih postopkov, Blaž Štumpfl, s.p.

Blaž Štumpfl
Podgorje 82
2381 Podgorje pri Slovenj Gradcu
tel: 02 822 22 86
GSM: 041 939 280
e-mail: blaz.stumpfl@op-kos.si

Vodenje insolvenčnih postopkov, Ema Vajt, s.p.

Ema Vajt
Tomšičeva ulica 3
2380 Slovenj Gradec
GSM: 041 987 829
e-mail: ema.vajt@gmail.com

Vodenje insolvenčnih postopkov, mag. Tadeja Tamše, s.p.

Tadeja Tamše
Kosovelova ulica 16
3000 Celje
GSM: 041 764 358
e-mail: tadeja.tamse@odt.si

Zoran Masten s.p.

Zoran Masten
Koroška cesta 53d
2000 Maribor
e-mail: zoran.masten@gmail.com

mag. Markovič Čas Alja - odvetnica

Alja Markovič Čas
Cigaletova ulica 1
1000 Ljubljana
tel: 01 244-23-15
e-mail: odvetnica@markovic-cas.si

mag. Mateja Režun s.p.

Mateja Režun
Staretova ulica 7
1230 Domžale
GSM: 041 667 670
e-mail: mateja.rezun@gmail.com

Maja Grebenšek - odvetnica

Maja Grebenšek
Rudarska cesta 6
3320 Velenje
tel: 08 205 92 40
GSM: 040 727 574
e-mail: upraviteljica@grebensek.si

MAJAN, Matjaž Janša s.p.

Matjaž Janša
Primožičeva ulica 34
1231 Ljubljana - Črnuče
GSM: 041 360 020
e-mail: matjaz.jansa@majan.si

Andrej Kozelj - odvetnik

Andrej Kozelj
Hrvatski trg 3
1000 Ljubljana
tel: 01 434 42 08
e-mail: kozelj-zupevec@siol.net

Bojan Klenovšek - odvetnik

Bojan Klenovšek
Nazorjeva ulica 12
1000 Ljubljana
tel: 01 251 17 33
e-mail: bojan.klenovsek@siol.net

Boštjan Repnik - odvetnik

Boštjan Repnik
Dalmatinova ulica 4
1000 Ljubljana
tel: 051 350 212
e-mail: odvetnik.bostjan.repnik@siol.net

Igor Gorše - odvetnik

Igor Gorše
Pregljeva ulica 1
1000 Ljubljana
tel: 01 428 76 30
GSM: 041 698 428
e-mail: gorseigor@yahoo.com

mag. Matjaž Nanut - odvetnik

Matjaž Nanut
Tavčarjeva ulica 10
1000 Ljubljana
tel: 0590 12 805
GSM: 051 271 271
e-mail: info@odv.si

Marko Zaman s.p.

Marko Zaman
Župančičeva ulica 8
1000 Ljubljana
tel: 01 234 25 42
e-mail: info@op-zaman.si

Milan Vajda - odvetnik

Milan Vajda
Komenskega ulica 38
1000 Ljubljana
tel: 01 431 43 10
GSM: 041 692 783
GSM: 031 370 619
e-mail: vajda@odvetnik-vajda.si

Miran Ocepek - odvetnik

Miran Ocepek
Gubčeva ulica 1
2380 Slovenj Gradec
tel: 02 882 16 50
GSM: 041 649 587
e-mail: miran.ocepek@siol.net

Stevo Radovanović - odvetnik

Stevo Radovanović
Kamnoseška ulica 17
1000 Ljubljana
tel: 01 232 17 73
e-mail: radovanovic@siol.net

Tone Kozelj - odvetnik

Tone Kozelj
Glavni trg 39
2380 Slovenj Gradec
tel: 02 884 15 45
e-mail: tone.kozelj@gmail.com

Veljko Jan - odvetnik

Jan Veljko
Blaževa ulica 3f
4220 Škofja Loka
tel: 04 506 22 20
GSM: 041 712 328
e-mail: veljko.jan@siol.net

Peter Tanko - odvetnik

Peter Tanko
Gorenjska cesta 14
1310 Ribnica
tel: 01 836 11 07
e-mail: peter.tanko@tanko-op.si

Palajmon, insolvenčni postopki, d.o.o.

Jožef Patty
Finžgarjeva ulica 2
8250 Brežice
GSM: 040 551 751
e-mail: joze.patty@siol.net

Podjetniško in poslovno svetovanje mag. Miroslav Benedejčič, s.p.

Miroslav Benedejčič
Ulica II. Prekomorske brigade 52
6000 Koper
tel: 05 628 46 25
e-mail: benedejcic@siol.net

Podjetniško svetovanje Tanja Praprotnik s.p.

Tanja Praprotnik
Tbilisijska ulica 81
1000 Ljubljana
tel: 01 423 02 90
e-mail: praprotnik.tanja@gmail.com

Finančni inženiring Zlatko Vili Hohnjec s.p.

Zlatko Vili Hohnjec
Linhartova ulica 7
3250 Rogaška Slatina
tel: 03 428 18 40
GSM: 041 707 260
e-mail: zlatko.hohnjec@siol.net

Stečajni upravitelj Rok Sodin s.p.

Rok Sodin
Slomškova ulica 7
3210 Slovenske Konjice
GSM: 031 337 049
e-mail: rsodin@gmail.com

Tadej Vodičar - odvetnik

Tadej Vodičar
Trdinova ulica 8
1000 Ljubljana
tel: 01 438 40 40
e-mail: tadej@tadejvodicar.si

Poslovno svetovanje Andrej Marinc s.p.

Andrej Marinc
Cesta v Mestni log 1
1000 Ljubljana
tel: 01 530 09 20
e-mail: andrej.marinc@bdo.si

Poslovno svetovanje Branko Ogorevc, s.p.

Branko Ogorevc
Trg svobode 35
8290 Sevnica
tel: 059 937 913
e-mail: branko.ogorevc@siol.net

Poslovno svetovanje Mihael Cerar s.p.

Mihael Cerar
Cesta v Mestni log 1
1000 Ljubljana
e-mail: mihael.cerar@studiorm.si

REMBRAN d.o.o

Branka Remškar
Fajfarjeva ulica 33
1000 Ljubljana
GSM: 031 311 371
e-mail: branka.remskar@rembran.si

Robert Zakrajšek - odvetnik

Robert Zakrajšek
Leskoškova cesta 6
1000 Ljubljana
tel: 08 205 70 02
e-mail: info@odz.si

Sara Pušenjak - odvetnica

Sara Pušenjak
Obrtna ulica 24
9000 Murska Sobota
e-mail: upraviteljica.pusenjak@gmail.com

Promina, svetovanje in inženiring, dr. Irena Lesjak, s.p.

Irena Lesjak
Ulica heroja Vojka 39
2000 Maribor
tel: 02 33 21 658
e-mail: irena.lesjak@guest.arnes.si

Računovodsko davčne in insolvenčne storitve, Jasna Dedić, s.p.

Jasna Dedić
Godešič 153
4220 Škofja Loka
e-mail: jdjasna@gmail.com

Janez Felc s.p.

Janez Felc
Železarska cesta 3
3220 Štore
GSM: 041 994 412
e-mail: relf.upravitelj@yahoo.com

Insolvia, poslovno svetovanje in storitve, d.o.o.

Janez Pustatičnik
Hacetova ulica 15
1000 Ljubljana
e-mail: janez.pu@gmail.com

Andreja Terpotec s.p.

Andreja Terpotec
Razgledna ulica 32
2360 Radlje ob Dravi
tel: 02 887 10 56
e-mail: a.terpotec@siol.net

Simon Prelogar s.p.

Simon Prelogar
Cesta v Mestni log 1
1000 Ljubljana
e-mail: simon.prelogar@bdo.si

Odvetniška družba Borut Soklič in odvetniki o.p. d.o.o.

Borut Soklič
Ljubljanska cesta 11
3000 Celje
tel: 03 490 06 60
GSM: 041 749 859
e-mail: upravitelj@soklic.si

Solvens d.o.o.

Matjaž Polenčič
Cesta v Mestni log 1
1000 Ljubljana
e-mail: mapol.lex@gmail.com

Sonja Krajnčič s.p.

Sonja Krajnčič
Prešernova ulica 19
2310 Slovenska Bistrica
tel: 02 843 13 30
e-mail: sonja.krajncic@siol.net

Staška Mrak Jamnik s.p.

Staška Mrak Jamnik
Lahova pot 8
1000 Ljubljana
tel: 01 427 19 18
e-mail: staska.mrak-jamnik@siol.net

Stečajna pisarna ŠKORJA, Margarita Škorja s.p.

Margarita Škorja
Spodnje Negonje 35
3250 Rogaška Slatina
tel: 03 581 30 64
e-mail: skorja.stecaji@amis.net

TAKS-I Insolvenčne storitve Marija Zimšek, s.p.

Marija Zimšek
Ljubija 138
3330 Mozirje
tel: 041 322 234
GSM: 031 777 710
e-mail: marija.zimsek@skvelenje.si

Taljat upravljanje d.o.o.

Dušan Taljat
Tumov drevored 1
5220 Tolmin
tel: 05 388 35 78
e-mail: dusan.taljat@meblo.si

Teranep d.o.o

Sašo Drobnak
Partizanska cesta 36
2000 Maribor
tel: 02 621 33 90
e-mail: saso.drobnak@teranep.si

Miha Mušič, upravitelj v insolvenčnih postopkih, s.p.

Miha Mušič
Ob grabnu 16
1217 Vodice
tel: 059 937 892
e-mail: miha.music@palmar.si

Tomaž Čad - odvetnik

Tomaž Čad
Miklošičeva cesta 20
1000 Ljubljana
tel: 01 230 01 30
e-mail: tomaz.cad@cad-op.si

Tomaž Kocijan - odvetnik

Tomaž Kocijan
Prešernova ulica 25
3000 Celje
tel: 03 548 39 21
e-mail: odvetnik-kocijan@siol.net

Tone Jagodic s.p.

Anton Jagodic
Melikova ulica 9
1000 Ljubljana
GSM: 041 672 749
e-mail: tjagodic@siol.net

TRI MAK svetovanje, d.o.o.

Radovan Triplat
Kotlje 94
2394 Kotlje
tel: 02 821 88 20
e-mail: radovan.triplat@siol.net

UPIn, pravno svetovanje, Bojan Vajzman s.p.

Bojan Vajzman
Borštnikova ulica 10
2000 Maribor
tel: 02 421 56 13
e-mail: bova.in@siol.net

Aleksander Šimon
Andrićeva ulica 21
1000 Ljubljana
tel: 01 427 38 83
e-mail: aleksander.simon@siol.net

Upraviteljica v insolvenčnih postopkih, Monika Rozman, s.p.

Monika Rozman
Kamnje 25a
4264 Bohinjska Bistrica
GSM: 031 336 946
e-mail: monika.rozman@siol.net

Uroš Lavrenčič, insolvenčni upravitelj s.p.

Uroš Lavrenčič
Tacenska cesta 121d
1000 Ljubljana
e-mail: uros.lavrencic@insolvencniupravitelj.si

Valter Stepan s.p.

Valter Stepan
Grintovška ulica 28a
1000 Ljubljana
GSM: 051 388 181
e-mail: valteramazon@gmail.com

Pravna pisarna Skumavec, Katja Skumavec s.p.

Katja Skumavec
Zgornje Laze 20
4247 Zgornje Gorje
GSM: 031 384 131
e-mail: pisarna.skumavec@gmail.com

Pravno in poslovno svetovanje, Jernej Goričar, s.p.

Jernej Goričar
Levstikova ulica 17
1410 Zagorje ob Savi
GSM: 041 447 960
e-mail: jernej.goricar@gmail.com

Janez Golob, druge pravne dejavnosti, s.p.

Janez Golob
Mivka 27
1000 Ljubljana
GSM: 031 343 807
e-mail: verso1@telemach.net

Jerneja Pečoler s.p.

Jerneja Pečoler
Meškova ulica 21
2380 Slovenj Gradec
GSM: 031 596 414
e-mail: jerneja.pecoler@gmail.com

VIGGEN, davčno svetovanje, Ronnie Christopher Horvat, s.p.

Ronnie Christopher Horvat
Brezje 10
9226 Moravske Toplice
e-mail: insolvencni.upravitelj@gmail.com

Visius d.o.o.

Boštjan Jurkošek
Pucova ulica 4
3000 Celje
GSM: 041 394 732
e-mail: bostjan.jurkosek@visius.si


Vir: AJPES

Potrebujete podporo pri vodenju stečajnih postopkov?